Kód: 43786

Reno

2 hodnocení
147 378 Kč 121 800 Kč bez DPH
Skladem

Malý a přesto velký obdélníkový bazén s rohovým protiskluzovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu samotného bazénu.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Kategorie: Sklolaminátové Bazény
Hmotnost: 10 kg

Malý, a přesto velký obdélníkový bazén s rohovým protiskluzovým schodištěm, které minimálně ubírá plochu samotného bazénu. Naplno si tak užijte jeho
více jak pětimetrové délky. Bazén je po celém obvodu vybaven pochozím límcem, který výrazně usnadňuje realizaci okolní povrchové úpravy, je také přirozeným ukončením bazénu.

Technické parametry:

  • Délka: 5,50 m
  • Šířka: 2,90 m
  • Hloubka: 1,40 m
  • Objem vody: 18 m3
  • Záruční doba bazénu 10 let

  reno-1reno-2


Osm vrstev k Vaší spokojenost
i

Bazény jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost.

oplasteni-bazenu

Barevné provedení Vašeho bazénu

Pro jedinečný vzhled Vašeho bazénu si vyberte z naší zajímavé nabídky barevných dekorů povrchů bazénů. Vybírejte z povrchů laděných do modrých, šedých, pískovcových či bílých odstínů. Veškeré povrchy jsou s perleťovým efektem, kde v některých provedeních je perleť významným prvkem v jiných je doplňkem výrazného granitu. Naše povrchy jsou nejen krásné, ale také velmi odolné vůči UV záření, mechanickému poškození a vlivům chemických látek v bazénu obsažených. Nejlepší je vidět je na vlastní oči, vyžádejte si u Vašeho prodejce vzorník barevného provedení.

 

povrch-bazenu-G01 povrch-bazenu-G03 povrch-bazenu-G04 povrch-bazenu-G05
G01 G03 G04 G05
povrch-bazenu-G06 povrch-bazenu-G07 povrch-bazenu-G10
G06 G07 G10


Tepelná izolace bazénu

Izolace stěn bazénu má podstatný vliv na snížení nákladů k udržení teplé bazénové vody. Nespoléhejte na argument, že největší únik tepla je vodní hladinou a tak izolace stěn bazénu je zbytečná. Teplo výrazně odvádí i vlhký beton a jakmile nad bazén pořídíte zastřešení, či jej začnete po koupání zakrývat solární plachtou, začne hrát tepelná izolace stěn významnou roli. Ve správně izolovaném bazénu budete mít nejen mnohem teplejší vodu, ale také příjemně teplý pocit při kontaktu s bazénovou stěnou.

Zateplení provádíme kompaktní, minimálně nasákavou předehřátou dvousložkovou polyuretanovou pěnou vysoké kvality, primárně vyvinutou pro externí stříkané aplikace používané na tepelné vodě odolné izolace. Na stěně bazénu je takto vytvořena tepelně izolační vrstva bez jakýchkoliv spár, spojů a tepelných mostů, které po technické stránce nelze dosáhnout žádným jiným způsobem.

Nástřik bazénu polyuretanovou pěnou má kromě výborných tepelně-izolačních vlastností také přednosti z konstrukčního hlediska. Dodatečně ztužuje těleso bazénu a kompletně jej z venkovní strany chrání proti případnému poškození při stavebních pracích.

izolace

Doplňková výbava Vašeho bazénu

Dopřejte si do svého bazénu doplňkovou výbavu a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo pro soukromou rehabilitaci a relaxaci. Mnohé z doplňkové výbavy ocení i děti pro něž se stane pobyt ve vodě ještě mnohem atraktivnějším.

Perličková lázeň

Perličková lázeň se využívá jak k léčebným účelům, tak jako relaxační procedura. Do vody jsou pomocí stlačeného vzduchu kompresorem vháněny jemné vzduchové perličky s masážním efektem. Pomáhá při odbourání stresu, bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva, poruchách spánku, zlepšuje krevní oběh. Má příznivý vliv i na celulitidu a posiluje celkovou obranyschopnost těla. Je také vhodnou relaxační procedurou pro děti. Perličkové lázně instalujeme do prostoru schodiště, lavice či lehátka dle daného typu bazénu.

perlicka

Protiproud

Pro možnost rekreačního i kondičního plavání ve vašem bazénu instalujeme výkonné protiproudy, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb. Plavání je jednou z nejzdravějších sportovní aktivit, užijte si ji tedy i ve svém bazénu.

protiproud

Osvětlení

Zažijte jedinečnou atmosféru, kterou Vám nabídne v teplých večerech osvětlený bazén. Venkovním osvětlením jej nelze nahradit, prosvětlená vodní hladina vás vybízí k příjemnému posezení u bazénu i ke koupání ve večerních hodinách.

osvetleni

Madla

Pro účely rehabilitace a vodního cvičení Vám do bazénu můžeme nainstalovat nerezová madla. Madla se kotví přímo do bazénové stěny a umísťují se například k masážním tryskám nebo k protiproudu. Venkovní madla jsou určena k usnadnění vstupu do bazénu osobám s pohybovým omezením.

madla

Technologie k Vašemu bazénu

Poradíme Vám s výběrem odpovídající technologie k Vašemu bazénu. Navrhneme její vhodné umístění, myslíme na zajištění kvalitní cirkulace, nabídneme Vám automatickou úpravu vody, doporučíme způsoby ohřevu. Profesionální návrh a instalace technologií pro údržbu bazénové vody Vám zajistí maximální požitek z Vašeho bazénu.

Umístění bazénové technologie

Zkonzultujte s námi vhodné umístění bazénové technologie. Umístění se může různit dle konkrétních podmínek na místě montáže. Technologie může být v zahradním domku, v garáži, v technické místnosti, ve sklepě či plastové technologické jímce v zemi u bazénu.

technicka-mistnost

Filtrační systém

Návrh kvalitního filtračního systému spočívá jak v dostatečně dimenzované kvalitní pískové filtraci, tak ve velkém skimmeru a správně navrhnutém rozmístění cirkulačních trysek. Do bazénů instalujeme unikátní 5-ti tryskový cirkulační systém. Tři trysky jsou umístěn u dna bazénu, kde zajišťují dokonalé míchání teplejší vody u hladiny s chladnější vodou u dna a kvalitní promíchávání dezinfikované vody vracející se z filtračního zařízení. Zbylé dvě trysky jsou pak umístěny těsně pod hladinou naproti skimmeru a zajišťují pohyb vodní hladiny směrem k odsávacímu místu a tím dochází k odstraňování plovoucích nečistot z vodní hladiny.

filtracni-system

Úprava bazénové vody

Pro úpravu bazénové vody je možná instalace chlorátoru, kde dochází k aplikaci standardní bazénové chemie. Aby jste však ve svém bazénu měli stále křišťálově čistou vodu s co možná nejmenší vynaloženou péčí nabídneme Vám řadu špičkových zařízení pro automatickou údržbu bazénové vody ...

Ohřev bazénové vody

Alespoň příprava na na možnou dodatečnou instalaci ohřevu bazénové vody, by měla být součástí každého bazénu. Až bude Váš bazén zastřešen a budete si chtít prodloužit koupací sezónu, nebo si budete chtít dopřát teplejší vodu, ohřevu jistě využijete.

Pro ohřev bazénové se z hlediska provozních nákladů nejčastěji používá teplené čerpadlo. Jeho výkon by měl odpovídat objemu vody, který bude vytápěn - navrhneme Vám vhodné řešení. K ohřevu je dále možné použít tepelného výměníku či elektrického ohřevu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX