Nabízíme kvalitní zastřešení bazénů

 

  • Mnohaletá zkušenost.
  • Dodáváme zastřešení bazénů nejen po celé ČR, ale i do Rakouska, Německa a dalších zemí EU.
  • Kvalitní provedení a dostatečná dimenze konstrukce
  • Povedený design.
  • Zajímavá cena.
  • Pružnost v dodacích termínech.
  • Kompletní cenová nabídka bez dalších příplatků.
graf-teploty-vody

Teplota vody v zastřešeném bazénu

 

Upozornění pro správný výběr vašeho zastřešení

Výběr zastřešení bazénů není jednoduchá záležitost, proto je nutné věnovat maximální pozornost výběru správného dodavatele.

 

Konečná cena zastřešení

Někteří dodavatelé se snaží nalákat na nízkou cenu a "zapomínají" některé položky nejdříve naúčtovat. Konečná cena pak může být výrazně vyšší, než se zpočátku zdálo. Nevěřte také klamavým reklamám, o tom, že dostanete něco "zdarma" a nechte si vypracovat více cenových nabídek. Přesvěčte se, že Vaše nabídka je opravdu konečná a bez dalších příplatků.

 

Kvalita celkového provedení

Za dobu existence naší společnosti jsme se setkali s několika případy, kdy se na nás zákazník obrátil, jestli bychom mohli opravit zastřešení bazénů od jiného dodavatele, protože se mu rozpadlo, nebo jinak zdeformovalo z důvodu nekvalitního provedení, nebo poddimenzované konstrukce. Každá společnost má však svůj vyvinutý systém a do jiného systému nerada zasahuje, proto je pak většinou nutné vyrobit zastřešení nové. Samozřejmě je možné nechat si vyrobit nějaké "zastřešení" tzv. "na koleně" u někoho v garáži, ale je to vždy s nejistým výsledkem. Důležité je věnovat se vedle výroby také vývoji a zkušenosti z každodenní výroby jsou při vývoji velmi důležité, Vy si pak můžete být jisti, že si koupíte kvalitní výrobek a ne výrobek, který vznikl formou "pokus-omyl". Z tohoto důvodu je nutné již v počátku věnovat pozornost celkovému provedení zastřešení a nenechat se přesvědčit, že např. "silikon udrží více, než výztužné příčky".

 

Pomůžeme Vám nabídky na zastřešení bazénů porovnat a předejít tím nepříjemnému překvapení.

 

Zastřešení bazénů cena

Celková cena zastřešení vašeho bazénu se odvíjí od mnoha faktorů. Pokud byste si přáli cenu co nejpřesnější, spojte se s námi, popřípadě nám zašlete vyplněný formulář se zaměřením bazénu. Nezapomeňte prosím připojit aktuální telefonní spojení na Vás, abychom se s Vámi mohli spojit. Připravíme velice přesnou kalkulaci a my se s Vámi spojíme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.