Kód: CF4047778509584 | Značka: Planet Pool

Bazén Planet Pool Exclusive WHITE/Blue - samotný bazén 600x320x150 cm

1 hodnocení
37 990 Kč 31 396,69 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kvalitní plně zapuštěný bazén Planet Pool Exclusive s modrou vnitřní fólíí, rozměr 600 x 320 x 150 cm, silná bazénová stěna 0,8 mm, zesílená 0,6 mm bazénová fólie odolná UV záření a bazénové vodě.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kategorie: Planet Pool
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Bazén Planet Pool Exclusive WHITE/Blue – samotný bazén 600x320x150 cm

Splňte si svůj sen o vlastním zapuštěném bazénu na zahradě. Více než 60 let zkušeností zajišťuje, že všechny naše bazény splňují přání a požadavky našich zákazníků a zajišťují dlouhodobý požitek na jejich zahradách. Všechny bazény značky Planet Pool jsou všechny „Made in Europe“ a pocházejí z naší vlastní výroby.
Bazén s oválnou ocelovou stěnou je nadčasovou klasikou mezi bazény: estetický, dostatečně velký a extrémně odolný.
Stěnu bazénu tvoří ocelový plášť ze žárově pozinkované oceli s ochranným nátěrem o tloušťce 0,8 mm. Vnitřní část bazénu tvoří kvalitní zesílená fólie 0,6 mm v modré barvě, odolná vůči UV záření a bazénové vodě.
Tento bazén oválného tvaru má rozměry 600 x 320 x 150 cm, vnější barva ocelové stěny je bílá.
Díky vysoce kvalitnímu zpracování je bazén obzvláště odolný a stabilní.

Ocelová stěna
Vysoce kvalitní ocelová stěna je pro stabilizaci žárově zinkována podle normy EN 10346 a dodatečně potažena podle normy EN 10169. Jedná se o bezchromový nátěr, který respektuje a vyhovuje požadavkům nařízení REACH.
Ocelový plášť má tloušťku 0,8 mm. Konce ocelových stěn se jednoduše spojí pomocí hliníkového zásuvného profilu a vloží do kvalitních plastových profilů horních a podlahových lišt. Není tak potřeba nic šroubovat. Abyste mohli bazén propojit s filtračním okruhem, je potřeba dokoupit skimmer, který není součástí dodávky. Bazén pak jednoduše připojíte přes bazénové hadice na pískovou filtraci.

Bazénová fólie
Prémiová UV stabilizovaná PVC fólie, vyrobená v Německu, má tloušťku 0,6 mm a je modré barvy . Folie je odolná proti roztržení a chladu a může na bazénu zůstat na instalovaná i přes zimu. Je vyrobena na míru příslušného bazénu a vysokofrekvenčně svařena. Bazénová fólie se uchycuje pomocí speciálního zámečku do lišty na horní části bazénu. Uchycení je tak velmi jednoduché, komfortní a trvanlivé.

Stavba bazénu
Bazén je určený pro plné zapuštění do země. Jako nejlepší podklad pro bazén je betonová deska, příp. postačí i zhutněné štěrkové lože.
Pod bazén je nutné položit ochrannou vložku, aby nedošlo k poškození bazénové fólie. Doporučujeme bazénovou geotextilní podložku.
Postavený bazén doporučujeme odizolovat (např. Styrodur) a zasypat suchým betonem.
Bazén je uzpůsoben pro stavbu svépomocí a je vhodný pro kutily, kteří si jej chtějí sami postavit.

Parametry:
Tvar bazénu: oválný tvar
Rozměry bazénu: 600x320x150 cm
Tloušťka ocelové stěny: 0,8 mm
UV stabilizovaná PVC fólie, tloušťka 0,6 mm, barva modrá
Barva bazénu: bílá
Děrování pro standardní vestavěný skimmer a vratnou trysku
Bazén odpovídá evropské normě pro bazény EN 16562-1

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX