Novinka
Kód: 801103 | Značka: BWT

BWT D line D200

14 hodnocení
29 899 Kč 24 709,92 Kč bez DPH
Objednáno

Robotické vysavače bazénů BWT D LINE mají nepřekonatelný sací výkon, nejjemnější filtraci na trhu, jsou vhodné pro různé tvary a rozměry bazénů, obzvláště také pro nadzemní bazény. Jsou intuitivní a poradí si i s velice strmou stěnou.

Kategorie: BWT
Záruka: 2 roky

Hlavním znakem BWT robotických vysavačů je nejvýkonnější sání ze všech robotů dostupných na trhu. Mohou dosáhnout až dvojnásobku sacího výkonu díky přesnému nastavení sacích otvorů. Čím více se přibližují k dané ploše při vysávání, tím je sání výkonnější. Sání lze nastavit tak, aby efektivně zachytávalo různé druhy nečistot. Díky nízkému nastavení sacích otvorů lze efektivně odstranit každé zrnko písku.

 

Ideální pro Váš bazén


BWT robotické vysavače jsou vhodné pro různé tvary a rozměry bazénů, obzvláště také pro nadzemní bazény. Díky PVA kolečkům a kartáčům si BWT robotické vysavače snadno poradí s jakýmkoli druhem povrchu.  

 

Nejjemnější filtrace na trhu

BWT robotické vysavače jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má filtrační schopnost čtyřikrát lepší než kterýkoli jiný. Technologie filtru 4D využívá speciální tkaninu, která má filtrační schopnost 2 mikrony. BWT robotické vysavače zaručují nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.

 

Rychlé čistění


BWT vysavače se rychle pohybují a rychle tak čistí bazén. Obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zjišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čistění. Čistící cykly jsou tak kratší a je zajištěno vyčištění celého povrchu. Dno bazénu je dokonale čisté s minimem pojezdů a v rekordním čase. Smart navigace! Hbitý na každém povrchu, s vynikající přilnavostí BWT robotické vysavače bazénů si poradí i s velice strmou stěnou. Vždy je to úžasný pohled!

 

Úspora energie


BWT elektrické vysavače čistí rychle a efektivně. Spotřebují velice málo energie a poskytují dokonalé čistění. Maximální výkon! BWT robotické vysavače jsou velmi odolné a spolehlivé díky robustnímu převodu, pohonu a silnému čerpadlu pro nasávání nečistot. Toto je tzv. Ultimate Power systém, ideální řešení pro rychlé a optimalizované čistění drah, jedinečná spolehlivost a bezkonkurenční čistota.

 

Technické parametry

  • Plocha bazénu do 32 m2
  • Doba čistění 2 hodiny
  • Typ čistění dno, stěny a bazénová linie
  • Druh pojezdu PVA kartáč + vibrační kartáč
  • Filtrace 2 mikrony
  • Délka kabelu 18 m, otočný kloub kabelu
  • Rozměry (d x š x v) 39,1 x 46,9 x 26,8
  • Hmotnost 11 kg
  • Příslušenství Přepravní vozík

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: